حقوق مولف

باید منو ببخشین. ممکنه این حرفی که میزنم خوشایند خیلیها نباشه و حتی فکر کنین که خطاب به شخص شما دارم مینویسم. علتش هم اینه که مدتیه ایمیلهای مشابهی دریافت میکنم از دوستانی که مینویسن مایلن این نوشته ها رو به فیلم یا فیلمنامه تبدیل کنن و یا با تغییر و اصلاح اونا رو چاپ و یا ترجمه کنن.
دوستان عزیز من در تدارک چاپ نوشته های این وبلاگ هستم و شاید بهتر بود زودتر از اینا به این موضوع اشاره میکردم. هر چند سابقه طولانی در نوشتن دارم، باید بنویسم که هرگز حین نوشتن وبلاگ نوشی و جوجه هاش به فکر چاپ خاطرات بچه هام نبودم (دراین صورت هرگز از اختلافم با سرجیو چیزی نمینوشتم) و هیچوقتم سعی نکردم با اضافه کردن تخیلاتم به اصل ماجرا، نوشته ها رو مناسب رده سنی خاصی کنم.
به هر حال در شرایط سخت مالی که من توش هستم این میتونه یه کمک به من باشه و امیدوارم من رو درک کنین. با شرایط پیش اومده خیلی طبیعیه که بگم هر نوع استفاده از مطالب این وبلاگ چه به عنوان مترجم یا فیلمنامه نویس، یا حتی مولف!! غیر قانونیه و نقل از مطالب وبلاگ تنها با ذکر منبع مجازه!
هنوزم نمیدونم نوشته های این وبلاگ ارزش چاپ رو دارن یا نه… اما لطفا فعلا از هر نوع تصمیم گیری در مورد این نوشته ها جدا خودداری کنین.
سپاسگزارم.