نوشی سپاسگزار

یه چیزی… راستش چلچراغ هفته گذشته (شماره 94) یه متن راجع به وبلاگ نوشی و جوجه هاش داره. من با دوستان یه مکالمه تلفنی داشتم و اون مکالمه به اضافه لطف و مهربونی دوستانه شون به صورت یه متن توی صفحه 16 چاپ شده. از روز یکشنبه که هفته نامه رو خریدم سعی میکردم به سایت چلچراغ وارد بشم بلکه بتونم لینک بدم شما هم اون مطلبو بخونین، اما موفق نمیشدم، حالا هم که مشکلم حل شده مطلبم رو پیدا نمیکنم تا بتونم لینکش رو اینجا بذارم. به هر حال من از لطف همه بچه های چلچراغ خیلی ممنونم و اگه بشه همه تون رو دعوت به خوندن اون مطلب میکنم.*
اما حالا که صحبت به اینجا کشید بنویسم که زمستون گذشته ماهنامه دنیای کامپیوتر و ارتباطات هم با من مصاحبه ای داشت که اون رو توی ویژه نامه وبلاگ (زمستان 1382) صفحه 74 چاپ کرد. اونجا هم دوستان با لطف همیشگیشون منو شرمنده کردن. متاسفانه در اون موردم من هر چی سعی کردم نتونستم آرشیو ویژه نامه ها رو پیدا کنم تا لینکشو بذارم… بنابراین زحمت اونم با خودتون.
حالا اینو هم اضافه کنم که اینا رو ننوشتم تا بگم ببینین من چه نوشی معروفی شدم. راستش این تنها راه تشکر و خسته نباشی از بچه هایی بود که نسبت به این وبلاگ لطف داشتن… مرسی.
پیوست: اگه شما تونستین لینکا رو پیدا کنین واسه منم کامنت بذارین تا به متن اضافه ش کنم.
*پیوست دوم: یه دوست زحمت کشیدن و متن چلچراغ رو اسکن کردن و گذاشتنش اینجا