لینکهای پراکنده

این متن خطورات بقدری قشنگ نوشته شده بود که دلم نیومد بدون مخاطب بمونه. فقط دلم گرفت که نویسنده اون عکس رو واسه مطلبش انتخاب کرده. اونم با این عنوان: TRAP !؟
یه سری بزنین به وبلاگ پنیر خامه ای. اینجا زنی راجع به خودش، زندگیش، افکارش و تربچه ش! مینویسه… من که از خوندن این متن فلسفی کلی خندیدم. اونی رو میگم که نوشته بود: «این یک اصل همیشگیه که اختراع زاده نیاز هست. اما من پریشب به یک اصل دیگه رسیدم که درواقع یک اصل تربیتیه. بچه مادر تنبل، مستقل بار میاد!»

یک دیدگاه برای ”لینکهای پراکنده

 1. نوشي جان مدتي نبودم و وبلاگ زيبات رو نخوندم و از اين كه ديدم تو اين چند تا پست از گل هاي قشنگت چيزي ننوشتي تعجب كردم..مهريه هم يه رسم كه بليد همچون خيلي از سنني كه تفاوت زن و مرد را بيش از پيش مي كنه مورد بازنگري قرار بگيره و در اين زمان بايد بر هرچه قوانيني كه بتونه فاصله رو از بين ببره بيشتر تاكيد بشه…دوستدار خودت و گل هاي قشنگت روزبه

  دوست داشتم

 2. نوشي عزيزم الان ميرم و تمام مطالب نوشته شده در ان باب را ميخوانم.من مخالف مهريه ام اما در جامعه اي كه قوانين حمايتي ان براي زنان تا اين حد ناچيز است شايد بتواند كمكي به زن باشد.اما از اين معامله مشمئز كننده چقدر جهاز مياري كه چقدر مهرت باشه بيزارم.بيزار!نوشي نازنين وگل كووچولئ هاي عسلت خوبند؟؟

  دوست داشتم

 3. سلام،
  از لطف و توجهتون ممنونم .
  راجع به عنوان عكس trap(تله)، منظور من نمايش تلاش ارادي مرد وزن برای قربانی نشدن در تله ی روزمرگی زناشويی است.
  تلاشي كه اغلب به ثمر نمينشيند،چرا كه معمولا چشمه اي مشترك در كار نيست.

  دوست داشتم

 4. سلام وبلاگ خوبي بد واي كه تو چقدر رمانتيك و پروانه اي هستي احتمالا » با سحر جعفري جوزاني ( همون خوشگله منيژ تو نقطه چين) نسبت داري نه شوخي كردم تو رمانتيكي

  دوست داشتم

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.