فروش پستی

توجه: این نوشته قدیمیه. دیگه نه اون صندوق پستی مال منه و نه اون حساب بانکی و نه از کتابهام برام چیزی باقی مونده. فقط برای تکمیل آرشیو اینجا گذاشتمش.

و اما خرید کتاب:
چند روز پیش که دفتر ناشر بودم به من گفتن که به زودی پخش کتاب در کتابفروشی های عادی شروع میشه، میگم عادی بخاطر اینه که نوشته کتابدار منو یه کمی به فکر انداخته بود که مبادا کتاب فقط در کتابفروشیهای درسی پخش بشه. (اندیشه سازان در واقع یه ناشر آموزشیه) بنابراین اگه براتون زیاد فرقی نمیکنه صبوری کنین تا وقت پخش کتاب.
اما من صد تایی هم کتاب گرفتم برای فروش پستی که بی تعارف بگم از همین الان نگران این برنامه هستم، چون تا حالا نه از این کارا کردم و نه به نظرم کار چندان راحتی میاد.
به هر حال برای خرید کتاب درصورتیکه مایلین کتاب با پست عادی براتون ارسال بشه، کافیه مبلغ مورد نظر رو (یعنی به ازای هر جلد 500 تومان) به شماره حساب 300042001 0909 ، عابر بانک سپه بریزین، بعد اصل فیش بانکی رو به همراه یه کاغذ از اسم یا اسامی کسایی که مایلین براشون یادگاری نوشته بشه به آدرس: کرج، صندوق پستی 1744 – 31535 ، فرنوش مهرفروزانی ارسال کنین.
قبول زحمت میکنین اگه یه ایمیل با عنوان خرید کتاب به من بزنین و اطلاع بدین که پول رو به حساب ریختین و فیش رو پست کردین.
منم بلافاصله بعد از ارسال کتاب، بهتون ایمیل میزنم و توضیح میدم که کتاب با چه شماره قبضی (در صورتی که سفارشی باشه) و در چه تاریخی براتون ارسال شده.

 

توصیه نوشی:
1- من جای شما باشم ترجیح میدم کتاب با پست سفارشی برام بیاد، فرقی نمیکنه یه جلد کتاب بخواهین یا ده جلد! به هر جهت هزینه پست سفارشی رو برای هر بسته سفارش (شامل هر تعداد کتاب) 200 تومان در نظر گرفتم، که اگه شما هم لطف کنین و این دویست تومان رو هزینه کنین خیال منم راحتتره…
2- کپی فیش بانکی رو تا زمان دریافت کتاب پیش خودتون نگه دارین. به قول چلچراغیا کار از محکم کاری عیب نمیکنه!

 

پی نوشت:
حساب عابر بانک سپه مال منه، اگه توی فیش فامیل دیگه ای اعلام شد نگران نشین.