انبان پر از نوشته

سلام!
میدونم، میدونم و میدونم. بدقول شدم، کم پیدا شدم و به نظر میرسه که انبان نوشته هام ته کشیده… اما واقعا تنها دلیلش اینه که سخت گرفتارم و وقت کم میارم. فعلا تا وقتی که بتونم به تعادل مناسب زمانی توی زندگیم برسم میتونم ازتون خواهش کنم که وبلاگ گروهی ما رو تنها و ناخوانده نذارین؟
موضوعی که این هفته بچه های ما بهش خواهند پرداخت خیانته که انتشار متنهاش از شنبه صبح به وقت ایران شروع میشه. برخلاف همیشه این بار تصمیم گرفتیم که با متن مهمان هفته شروع کنیم و بعد متنهای خودمون روبذاریم و در نهایت با متنهایی که از راه ایمیل به دستمون رسیدن موضوع رو ببندیم.
این طوری ما میتونیم برای نویسنده مهمان کامنت بذاریم و همزمان از ایشون هم خواهش کنیم که ما رو به چالش بکشه. البته این کار اصلا اجباری نیست، یعنی نه زنان رقصنده و نه مهمان هیچ تعهد و اجبار و الزامی برای این کار ندارن، اما من امیدوارم که شاید از این راه بتونیم همیاری و همراهی مهمان هفته رو بیشتر جلب کنیم و شاید فضای گفتگو فراهم بشه.
ما رو تنها نذارین، فکر میکنم شما هم به اندازه من از خوندن متنهای خیانت خوشتون بیاد. بچه ها خیلی خوب کار کردن.

یک دیدگاه برای ”انبان پر از نوشته

  1. نوشی عزیز نوشته های وبلاگ گروهیتون خیلی خوبه،اون وبلاگ چون تو ورد پرسه بدون فیلتر شکن امکان کامنت گذاشتن ندارم.اما اینجا میگم که هم انتخاب موضوعتون خیلی خوبه و هم خیلی خوب می نویسین.امیدوارم این راه ادامه دار باشه

    لایک

    • کاش میشد اینو به خود بچه ها بگین، راستی منم وردپرسم، اینجا برای کامنت گذاشتن مشکل نیست؟ چون من کاری که کردم این بوده که یه اسم خریدیم و به اسمم وصلش کردم! میخوام بدونم اگه این جوریه اون رو به صورت صوری تبدیل به وبسایت/وبلاگ کنیم

      لایک

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.